O „Kirowym Gościńcu”

Na co dzień w życiu walczysz o miejsce parkingowe pod biurowcem, rezerwację stolika przed spotkaniem z klientem, a wokół masz tłum klientów i kontrahentów. Czy odpoczniesz na urlopie, jeśli dla odmiany będziesz walczył o kawałek zatłoczonej plaży, rezerwację stolika dla rodziny i miał wokół tłum turystów? Nie – po prostu na dwa tygodnie jedną wrzawę zamienisz na inną.


Znany w całej Polsce, ceniony także w kręgach elit politycznych i biznesowych, Kirowy Gościniec, to zespół kilku niewielkich, drewnianych obiektów hotelowych o regionalnej architekturze, leżących w zapomnianej przez cywilizację, tatrzańskiej Dolinie Kościeliskiej. Jeśli chcesz podczas urlopu odespać wszystkie zarwane w tym roku noce – z rana nie obudzi cię dochodzące z plaży „Kacper, tam głęboko, idź się pobaw łopatką”. Ale jeśli odważysz wstać się razem ze słońcem, usłyszysz kwilenie orła nad tatrzańskimi szczytami. Patrząc przez okno nie zobaczysz autokaru, przewodnika i targujących się egipskich handlarzy, tylko kilkusetletnią puszczę Tatrzańskiego Parku Narodowego i ostre, górskie grzbiety. Wychodząc z rana przed hotel – wystarczy zejść z brukowanej ścieżki, aby poczuć pod stopami poranną rosę, usłyszeć szmer górskiego strumyka i wziąć głęboki oddech zimnego, ostrego i czystego górskiego powietrza. Wolnego od spalin, zapachów restauracyjnych i miejskiego pyłu. Dokładnie takiego, jakim oddychali Twoi dziadkowie...


Oczywiście pobyt w Kirowym Gościńcu to oderwanie się od cywilizacji, ale nie surwiwal. Na terenie ośrodka jest zasięg telefonów komórkowych, w Twoim pokoju WIFI i telewizja satelitarna. Do dyspozycji masz restaurację w której menu króluje kuchnia staropolska, saunę i salę bilardową, a kilkaset metrów od ośrodka są sklepy i kościół. Do centrum Zakopanego jest stąd niecałe 6 minut jazdy. Ale kiedy już będziesz miał dosyć miłych misiów z zatłoczonych Krupówek, wiesz, gdzie możesz się przed nimi schować.

 

 

 

Rezerwacje

telefon: 18 207 03 55
fax: 18 207 03 55
recepcja@kiry.com.pl

rezerwuj pokój przez naszą stronę

telefon: 18 207 03 55
fax: 18 207 03 55
recepcja@kiry.com.pl

rezerwuj pokój przez naszą stronę

Rezerwacje