Konferencje, szkolenia, spotkania integracyjne

Szkolenie czy firmowa konferencja powinno odbywać się w nietypowym miejscu. Nowe otoczenie sprawia, że umysł staje się bardziej chłonny na przyswojenie wiedzy, a zrelaksowani uczestnicy konferencji są dużo bardziej aktywni podczas jej przebiegu. Kirowy Gościniec nadaje się idealnie do organizacji tego typu eventów, ze względu na swoje położenie w Tatrach wysokich i otaczającą go przyrodę, która zadziwia nie tylko zagranicznych kontrahentów, ale i większość naszych rodaków.

Dlatego właśnie nasz ośrodek jest idealnym miejscem na organizację szkolenia, seminarium, imprezy integracyjnej, zielonej szkoły, czy szkolenia z ratownictwa medycznego dla OSP i PSP, w których się specjalizujemy. Posiadamy w tym zakresie pełną dokumentację, zawierającą zgody na organizację tego typu imprez, włącznie ze zgodami SANEPIDu i Straży Pożarnej.

Aby w pełni wykorzystać nasze atuty, jesteśmy idealnie przygotowani – dysponujemy m.in.:

  • trzema salami konferencyjnymi (na 25, 40 i 70 osób), wyposażonymi w urządzenia audiowizualne, flipchart, rzutnik z ekranem i rzutnik multimedialny,
  • profesjonalnym zapleczem noclegowym i gastronomicznym,
  • współpracującą z nami doświadczoną kadrą szkoleniową, która pracowała dla największych polskich korporacji.

Oczywiście zdajemy sobie sprawę, jak ciężko jest zorganizować dobre szkolenie - dlatego maksymalnie ułatwiamy zadania osobom odpowiedzialnym za ich przebieg, załatwiając za nie wszystkie sprawy na miejscu: nie ograniczamy się tylko do zapewnienia noclegów i cateringu, ale także dokonujemy wszelkich rezerwacji związanych z dodatkowymi atrakcjami wydarzenia (m.in. wyprawy górskie z zawodowym przewodnikiem, przejazdy kolejkami górskimi, sporty ekstremalne, kapele góralskie, etc, a także z transportem uczestników eventu).

 

Rezerwacje

telefon: 18 207 03 55
fax: 18 207 03 55
recepcja@kiry.com.pl

rezerwuj pokój przez naszą stronę

telefon: 18 207 03 55
fax: 18 207 03 55
recepcja@kiry.com.pl

rezerwuj pokój przez naszą stronę

Rezerwacje