Atrakcje turystyczne

Niezależnie jak chcesz spędzić swój urlop, okolica w jakiej znajduje się Kirowy Gościniec jest pełna atrakcji, gwarantujących niezapomniane wrażenia z pobytu pod Tatrami. Bez względu czy ma to być spokojny weekend z rodziną, czy wypełniony adrenaliną wypad z paczką przyjaciół.

Narty

W bezpośrednim sąsiedztwie ośrodka znajdują się liczne trasy biegowe oraz kilka wyciągów narciarskich (Nędzówka - Kościelisko, Harenda, Kasprowy Wierch, Nosal, Biały Potok, Kolej Linowa „Szymoszkowa”). W okolicy powstało także sporo większych kompleksów narciarskich (m.in. Witów Ski, Kotelnica Białczańska, Grapa Litwinka). W efekcie każdy narciarz, niezależnie od dotychczasowych umiejętności i doświadczeń, będzie mógł wybrać stok idealny dla jego upodobań.

Sporty ekstremalne

Tatry są rajem nie tylko dla turystów, ale i dla miłośników adrenaliny. Przebywając w Kirowym Gościńcu, możesz przeżyć prawdziwy test twardziela – w okolicy masz do dyspozycji: skoki na bungee, off-road, zorbing, jazdę quadami po Tatrach, paintball, kolejkę tyrolską, parki linowe, czy wreszcie – rafting, wspinaczka, czy zdobywanie jaskiń.

Baseny termalne

Gorąca woda wydobywająca się z wnętrza ziemi, bogata w minerały, to nie tylko wspaniały relaks, ale także i zbawienne dla organizmu właściwości lecznicze. Na Podhalu, kilkanaście minut jazdy od Kirowego Gościńca powstały trzy kompleksy termalne: Termy Bania Białka Tatrzańska, Termy Podhalańskie Szaflary oraz Termy Bukovina. Jeśli natomiast zamiast relaksu wolisz wodne szaleństwo, kilka minut drogi od ośrodka znajduje się Aquapark Zakopane.

Góry

Tatry wysokie, to atrakcja zarówno dla rodzin (spacerowe szlaki w Dolinie Chochołowskiej, Dolinie Kościeliskiej i Dolinie Małej Łąki, wycieczka do Morskiego Oka oraz zwiedzanie Jaskini Mroźnej), jak i wyzwania dla prawdziwych taterników: wyprawa na Giewont, Rysy, czy Zawrat. Kirowy Gościniec współpracuje z doświadczonymi przewodnikami górskimi, a także rezerwuje dla swoich gości bilety na przejazdy kolejami górskimi.

Atrakcje w ośrodku

Kirowy Gościniec, to nie tylko hotel. Dla swoich gości organizujemy atrakcje, które urozmaicą ich pobyt, m.in.: biesiady przy ognisku w towarzystwie kapeli góralskiej, przejazdy bryczką, kuligi,  wycieczki piesze i rowerowe, nauka jazdy na snowboardzie i nartach pod okiem profesjonalnych instruktorów, biegi na orientację oraz zawody strzeleckie. Tuż obok ośrodka jest także trasa biatlonowa, na której nasi goście chętnie pomiędzy sobą rywalizują oraz stadnina konna, gdzie możesz albo pogalopować na rumaku, albo - po prostu nauczyć się jeździć pod okiem wykwalifikowanego instruktora.

 

Rezerwacje

telefon: 18 207 03 55
fax: 18 207 03 55
recepcja@kiry.com.pl

rezerwuj pokój przez naszą stronę

telefon: 18 207 03 55
fax: 18 207 03 55
recepcja@kiry.com.pl

rezerwuj pokój przez naszą stronę

Rezerwacje